SKŁODOWSKI ANDRZEJEWO

Punkt Sprzedaży Andrzejewo

Warszawska 53

07-305 Andrzejewo

tel. 86 2717010

Mail: Andrzejewo@sklodowski.com.pl

 

Prowadzona działalność opiera się na istniejącej na terenie nieruchomości i istniejących obiektach magazynowo-handlowe.  Zakład zajmuje się głównie skupem i sprzedażą art. do produkcji rolnej jak również handlem nawozami mineralnymi i materiałami towarzyszącymi do produkcji rolnej

Sklep

 

Godziny pracy

Pn-Pt    07:00 – 17:00

Sb        07:00 – 15:00

Nd        Zamknięte

 

 

 

W obiekcie sklepowym , za poszczególne działy odpowiadają pracownicy opiekujący się tymi działami. Zapewniamy ciągłość sprzedaży, utrzymanie pozycji na rynku, zapewniamy zaopatrzenie dla prawidłowego funkcjonowania  punktu sprzedaży.

 

 

Oferta :

nawozy ,śr. Ochrony roślin, art. dojarskie, AGD, hydraulika , elektryka, narzędzia, art. ogrodnicze, art. budowlane , art. gosp. domowego

 

 

Stacja paliw

 

Godziny pracy

Pn-Nd   06:00 – 22:00

 

 

Sprzedajemy paliwa  ON, PB 95, gaz. Na terenie stacji zlokalizowana jest myjnia samochodowa , której godziny otwarcia pokrywają się ze stacją paliw. W pomieszczeniu stacji znajdują się punkty obsługi klienta stacji oraz sklep z art. spożywczymi i przemysłowymi.

 

Oferta:

Paliwa: ON, PB 98, autogaz AD BLUE, art. spożywcze, hot-dog, kawa, napoje z automatu.

Skup zbóż

 

Godziny skupu ustalane są indywidualnie

 

 

 

Na terenie obiektu znajduje się kompleks magazynowo – skupowy zbóż z suszarnią. Skup trwa cały rok. Zboże przechowywane jest w zbiornikach zbożowych z monitoringiem temperatur i nadzorem jakości prowadzonym przez pracowników. Przyjmujemy każdą ilość zboża dowiezioną przez klienta lub transportem samochodowym zapewnianym przez naszą firmę prosto z pola w czasie żniw.

 

Prowadzimy skup ziarna:

Rzepak, pszenica, pszenżyto, jęczmień, żyto, owies, kukurydza.

Za jakość dostaw odpowiada laborant – rzeczoznawca.

Metody płatności: