Jesienna walka z chwastami w zbożach ozimych .

Zboża które muszą walczyć o składniki pokarmowe z chwastami mają utrudnione zadanie .Niechciane rośliny zajmują wolne stanowiska w plantacjach utrudniając prawidłowy wzrost i krzewienie się roślin .Zboża gorzej przygotowane do zimy mają mniejsze szanse na przetrwanie zimy i danie dużego plonu .Produkty takie jak Hukkata 500SC , Krum 800 oraz Opal 500SC świetnie radzą sobie z zwalczaniem tego problemu .

 

Hukkata 500 SC

Konkretny przeciwnik w walce z chwastami dwuliściennymi .

 

                 Najskuteczniejsze działanie daje zastosowana bezpośrednio po zasiewie zboża  do 3 liści . Jako kluczowy partner do kompletnych mieszanin zbiornikowych do zwalczania chwastów dwuliściennych  w zbożach ozimych. Stosowana nalistnie i doglebowo, o działaniu kontaktowym, pobierany jest głównie poprzez liście oraz korzenie chwastów . Specjalista w zwalczaniu jesiennego fiołka polnego oraz samosiewów rzepaku w zarejestrowanej dawce . Stosowana w dawce 0,2 – 0,375 l/h .Może być stosowana w uprawach Pszenicy ozimej , Jęczmienia ozimego , Pszenżyta ozime oraz Żyta . Świetnie działa połączona z Krum 800 SC  zapewniając kompletną ochronę przed chwastami .

 

 

 

 

OPAL 500 SC 

Skuteczny obrońca pszenicy ozimej.

                 Herbicyd stosowany do zwalczania chwastów w pszenicy ozimej może być stosowany jesienią jak i wiosną . Jego skład pozwala mu działać nawet w niskich temperaturach ,maksymalnie chroniąc uprawy przed zachwaszczeniem . W połączeniu z innymi herbicydami rozszerza działanie oprysku o zwalczanie miotły zbożowej .Jest pobierany przez liście chwastów jak i przez ich korzenie powodując żółknięcie roślin a później ich obumieranie .Zwalcza cały chwast a nie tylko jego nadziemne łodygi . 

 

 

 

 

Krum  800SC

Herbicyd przeznaczony do walki z chwastami w plantacjach zbóż ozimych  . Jest wszechstronnym środkiem dobrze działającym na chwasty jedno i dwu liścienne stosowany bezpośrednio po zasiewie zbóż gdy chwasty jeszcze nie wykiełkują oraz później po wschodzie roślin do 3 liścia . Zalecana dawka tego produktu to 3-4 l/h . Przed jego zastosowaniem pole powinno być dobrze uprawione aby środek został dobrze rozpylony na polu .

 

 

Więcej środków dostępnych w naszym sklepie internetowym

https://sklodowski.com.pl/sklep/

 

Metody płatności: