Tank Terminal

 

       Naszych stacji oraz jakości paliw sprzedawanych- nie trzeba reklamować. Wszyscy korzystający doskonale wiedzą że gdy zawitają w nasze skromne progi spodka ich miła i sympatyczna obsługa. Lecz co zrobić jeśli pojazd dopomina się uzupełnienia paliwa  a jest już zamknięte??

       Na to też jesteśmy przygotowani. Na wszystkich stacjach  Skłodowski znajdują się urządzenia gdzie klienci mogą zatankować nie tylko paliwa ale również Ad-Blue oraz płyn do spryskiwacza. Urządzenia to te żółte świecące  budki które noszą nazwę TANK TERMINAL . Zatankowanie pojazdu przy użyciu Tank terminala jest dziecinnie proste.

Należy wybrać na ekranie dotykowym numer dystrybutora, następnie metodę płatności , wybrać dokument faktura lub paragon oraz  zapłacić. Teraz udajemy się do wybranego dystrybutora i tankujemy za zapłaconą kwotę. Po zakończonym tankowaniu udajemy się z powrotem do naszego magicznego urządzenia aby odebrać dokument potwierdzający transakcję.

 Przez cały proces dodatkowo przeprowadzi Państwa informacja głosowa.

 

 

 

 

 

 

 

        Co zrobić gdy dokonaliśmy przedpłaty a paliwo nie zmieściło się do baku?

Inteligentne urządzenie wyda bon o wartości reszty. Bon wykorzystamy przy kolejnym tankowaniu.

System operacyjny naszego terminala jest ściśle powiązany z bankiem i nie ma możliwości aby zrealizowane płatność kartą nie zgadzały się z obciążeniem konta.

To samo dotyczy  płatności gotówką. Jeśli jakaś transakcja nie dojdzie do skutku z przyczyn technicznych prosimy o zgłoszenie się do obsługi stacji w godzinach pracy, a nasi pracownicy rozliczą błędną transakcję. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko , ale jesteśmy przygotowani również na nie.

Tak więc nie musicie Państwo niczego się obawiać. Tankowanie nie dość że jest proste to i bezpieczne.

Zachęcamy do korzystania z urządzenia na naszych stacjach:

 -Skłody Stachy

-Andrzejewo

-Daniłowo

-Szulborze

-Kosów Lacki

-Mściszewo

 

 

 

 

Metody płatności: